İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamıza Bankacılık Ve Finans Uzmanı Aranmaktadır. Başvuruda Bulunmak İsteyenlerin Sistem Üzerinden İlana Müracaat Ettikten Sonra Özgeçmişlerini Firmamıza İletmeleri Gerekmektedir. Günlük, Haftalık, Aylık Nakit Akış Raporunun Hazırlanması, Yorumlanması Ve İhtiyaçların Tespit Edilerek Gerekli Aksiyonların Alınması, Günlük Tahsilat Ve Ödeme Takibinin Yapılması, Tüm Banka Ve Kredi İşlemlerine Hakim, Bankalarla Günlük İletişimin Sağlanması, Günlük Operasyonel İşlemlerin Talimatların Vb.İşlemlerin Hazırlanması, Bankalar İle Kredi Görüşmelerinin Yapılması, Kredi Süreçlerinin Takibi, Kredi Limit-Risk Takibi, Kredi Sözleşmeleri, Oranlar, Kredi Kullanımı Ve Ödemelerinin Takibi, Devre Sonu Faizleri Takibi Ve Ödemeleri, Günlük Banka Hareketlerinin Mevzuata Uygun Şekilde Muhasebe Programına İşlenmesi, Bankalarla Aylık Mutabakatların Yapılması, Çek/Senet/Teminat Mektubu İşlemlerinin Takibi Ve Sisteme İşlenmesi, Borç Çeklerinin Takibi Ve Sisteme İşlenmesi, Sgk Prim, Maaş, İş Avansları Ve Vergi Ödemelerini Gerçekleştirmek, Kira, Aidat, Elektrik, Su, Telefon, Kredi Kartları, Vergi, Mtv Vb. Ödemelerinin Takibi, Günlük Kasa Takibi Ve İşlemleri, Otomatik Ödeme Talimatlarının Kontrol Edilmesi Ve Güncel Tutulması, Günlük Banka Komisyon Kesinti Takibinin Yapılması, Ms Office Programlarına Ve Netsis Programına Hakim. Şirketin İşleyiş Yapısına Özel Hazırlanmış Programa Günlük Eflerin İşlenmesi Ve Kontrolü . Netsis İle Programın Karşılaştırılması .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -40 (14.06.1999 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -40 (14.06.1999 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 25000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Ekip çalışmasına uyumlu Çalışkan Dikkatli Sorumlulık alabilen Sorumluluklarının getirdiği şartlara uyabilen (günlük rapor teslimi yapılmadan mesai tamamlanmıyor) 10-20 yıl arası deneyimli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bayraklı Mah. Anadolu Cad.No:57 (Bayraklı Kaymakamlık Yani İdari Bina) Bayraklı İzmir / Türkiye
Finans Müdürü Seçil Turğut
Secil@Zmsdemir.Com
902324861627.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.