İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bakırköy’de Yatılı Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

Oksijene, sondaya ve yemek makinesine bağlı bakımını hemşirelerin yaptığı 91 yaşında annem için
hemşirelerin yaptığı işleri öğrenebilecek, onların bir işi çıktığında anlık destek sağlayabilecek, annemin banyosu yatakta bezlerle silinme şeklindedir bu hususta hemşirelere yardımcı olabilecek, tansiyon ve şeker ölçümü yapabilecek, esas görevi olan evin temizliği, genel düzenini sağlayabilecek, yemeğini yapabilecek, sigara kullanmayan, kendisine ait bir odası olacak yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum.
Not
İş ağır bir iş olmamakla birlikte adaydan tek beklentimiz ayda 1 kere sabah çıkıp akşam gelecek şekilde izin kullanmayı kabul edecek olmasıdır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul

İstanbul Bakıcı Arayan Nilgün Ç.

İstanbul Bakıcı Arayan Nilgün Ç. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.