İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buca’Da Bulunan Anaokulunda Çalışmak Üzere Günde 3 Öğün Yemek, Mutfak Temizliği, Haftada Bir Gün Pazar Alışverişi Yapacak Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 25- -55 (20.06.1999 – 7.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği Aranan özellikler: *Buca’da ikamet eden *Temiz ve titiz *El lezzetine güvenen *Hamur işlerinde becerikli ( börek, mantı vs.) * Pratik * Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu güler yüzlü *Tercihen sigara kullanmayan

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dumlupınar Mah. Uğur Mumcu Cad.No:25 Buca İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Elif Çolak
Buca@Yapaanaokulu.Com
905549689272.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.