İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pan Kitabevinde Çalıştırılmak Üzere, •Benzer Pozisyonda En Az 2 Yıl Deneyimli, •Alacarte Tecrübesi Olan , · Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip, •Temel Mutfak Kurallarını Ve Tekniklerini Bilen, · Misafir Memnuniyet Odaklı, · Takım Çalışmasına Yatkın, · Güler Yüzlü Hizmet Vermeyi İlke Edinmiş, •18-30 Yaş Arası Aşçı Yardımcısı Mesleğinde Personel Alınacaktır. A.Ç.Y.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -30 (2.07.2006 – 3.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -30 (2.07.2006 – 3.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1713 Sk. 17/A.B Karşıyaka İzmir / Türkiye
Umut Özdemir

905443681199.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.