İş ilanı Başvuru Bilgileri

Name Kurumsal Yemek Firmasının İzmir Urla Atat Bölge Birlik Komutanlığı Bünyesinde Çalışmak Üzere En Az 1 Yıllık Deneyime Sahip Aşçı Yardımcısı Alınacaktır. Bornova – Bayraklı – Buca – Balçova – Narlıdere – Güzelbahçe Ve Urla’Dan Servis Mevcuttur. Şartlar Telefonda Anlatılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -45 (26.06.2004 – 28.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (26.06.2004 – 28.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Hijyen Belgesi Ustalık/Kalfalık Belgesi

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kara Harp Okulu Atat Bölge Birlik Komutanlığı İzmir Urla Urla İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürü Oğulcan Cengiz

905425630338.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.