İş ilanı Başvuru Bilgileri

6 Haziran Perşembe Günü Saat:14:00 Da Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktasında ( Ek Hizmet Binası 1Kat Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikamızda Vardiyalı Çalışabilecek, Deneyimli Aşçı Yardımcısı Ya Da Hazırlık Personeli Arayışımız Bulunmaktadır. Kendisine Verilen Eğitimler Doğrultusunda Şirket Prosedürlerinin Gerektirdiği İşleri Yapmak. Bulunduğu Vardiyada Sorumlu Personel Bulunmaması Durumunda Yemek Sıcaklıklarını Ölçmek, ”Yemek Sıcaklıkları Kontrol Formu” Na Kaydetmek Ve Onaylamak. Servise Hazırladığı Ürünlerin Kalitesini Kontrol Etmek. Gördüğü Eksik Ve Aksaklıkları Bulunduğu Vardiyadaki Aşçıya Bildirmek. Donuk Sebzeleri, Taze Sebze Ve Bakliyatları Ayıklamak. Gün İçinde Kullanılacak Et Miktarını Hesaplayarak 2 Gün Öncesinden, Donuk Olarak Muhafaza Edilen Etleri Max. +2 Derecelik Soğuk Odaya Çıkarmak. Vardiyasında Sebze-Meyvelerin Ve Yumurta Dezenfeksiyonunun, Sebze Ve Yumurta Haşlamasının Talimata Uygun Bir Şekilde Yapılmasını Sağlamak Ve Kontrol Etmek. Hazırlık Ve Servis İşlemlerinde Kullanılan Ekipmanların Uygunluk Kontrolünü Yapmak. Ön Soğutmanın Kontrolünü Yapmak. Temizlik Kontrol Formunu Doldurmak Ve Onaylamak. Bulunduğu Vardiyada Etiketleme Kontrolünü Yapmak. Porsiyonlamaların Talimata Uygun Yapılıp Yapılmadığını Kontrol Etmek. Fırın İçinde Pişen Yemeklerin 180 Derecede Min.20 Dakika Kalmasını Sağlamak Tüm Pişen Yemeklerin Min.65 Derecede Muhafaza Edilmesini Sağlanmak, Servise Çıktığı Andan İtibaren Min.65 Derecede Max.2 Saat İçinde Tüketimini Kontrol Etmek. Ön Soğutma Uygunluğunun Kontrolünü Yapmak. Hazırlık Bölümlerinde Bulunan Bıçak Ve Tezgahların Renklerinin Kontrolünü Yapmak. Izgarada Pişen Yemekleri, Kızartmaları Ve Kızartma Yağlarını Kontrol Etmek Temizlik Planları Gereği Temizlik Faaliyetlerinde Bulunmak. Et Ve Tavuk Hazırlıklarının İlgili Prosedür Ve Talimata Göre Yapılmasını Sağlamak Ve Aynı Talimata Göre Kontrolünü Yapmak. (Ş.Ç)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 25- -49 (30.06.1999 – 4.06.1975 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -49 (30.06.1999 – 4.06.1975 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Sürekli gelişmeye ve araştırmaya açık olmalıdır. İnsiyatif kullanabilmelidir. Planlı, programlı ve düzenli olmalıdır. Kolay diyalog kurabilmelidir. Sorumluluk alabilmelidir. Hijyen Belgesi olmalıdır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
6 Haziran Perşembe Günü Saat:14:00 Da Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktasında ( Ek Hizmet Binası 1Kat Çiğli İzmir / Türkiye
İşe Alım Yöneticisi Fulya Değerli
Enginaryemekhr@Gmail.Com
905300421116.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.