İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Bornovada Bulunan Maden Sektöründe Ki Şantiyemizde 75 Kişilik Personele Yemek Çıkaran Mutfağımızda Aşçı Yardımcılığı , Tabldot Ve Çatal Kaşıkların Temizliği Makinede Yıkanması Ayrıca Ofisin Temizliğine Yardımcı Olmak

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın 20- -50 (30.06.2004 – 5.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 23000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 24000 TL

İş Tecrübesi, Takım Çalışması aşçının izinli olduğu günlerde yemek yapabilme , temizlik ve dürüstlük aradığımız niteliklerdir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Eski Kemalpaşa Cad No:4 Çimentaş Bornova İzmir / Türkiye
İdari İşler Taner Hacıbekiroğlu
Taner@Cacimler.Com.Tr
902324363365.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.