İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aşçılık Tecrübesi Olan,Şirket Elemanlarına Yemek Yapacak, Genel Temizlik Ve İkram Hizmet Konusunda Tecrübeli, Mutfak Ve Ortak Kullanım Alanlarının Günlük Temizlik Kontrolünü Yapabilecek, Gıda Güvenliği Ve Hijyen Kurallarına Dikkat Eden, Çalışma Ortamının Temizliğine Ve Titizliğine Özen Gösteren, Güler Yüzlü Pozitif Hizmet Odaklı, İletişim Kabiliyeti Yüksek, Mutfak İhtiyaç Ve Kontrollerini Yapabilecek Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 25- -50 (19.06.1999 – 21.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi DENEYİMLİ İRTİBAT : 0555 080 11 09 – 0507 119 92 92

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yunus Emre Mh. 7402/7 Sok. No:12 1/A Dükkan Bornova İzmir / Türkiye
Operasyon Yöneticisi Fatih Genç – Deniz Öncül
Operastions@Voltargroup.Com
905550801109.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.