İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı Karakuyu Mahallesinde Bulunan Fabrikamız İçin, Günlük Personel Yemek Üretiminin Gerçekleştirecek, Yeni Menülerin Oluşturacak, Yemekhane Ekibinin Yönetecek,. Güler Yüzlü, İletişim Ve Temsil Yeteneği Güçlü, Diksiyonu Düzgün, Dış Görünüşüne Ve Kişisel Bakıma Özen Gösteren, Takım Çalışmasına Yatkın, Gaziemir, Karabağlar, Ayrancılar, Torbalı Güzergahında İkamet Eden, Aşçı Ve Aşçı Yardımcıları Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 35- -45 (1.07.1989 – 3.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 30- -45 (1.07.1994 – 3.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B [Deneyim: 5(Yıl)]
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17003 TL

Torbalı Karakuyu mahallesinde bulunan Fabrikamız için, Günlük Personel yemek üretiminin gerçekleştirecek, Yeni menülerin oluşturacak, Yemekhane ekibinin yönetecek,. Güler yüzlü, iletişim ve temsil yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne ve kişisel bakıma özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Gaziemir, Karabağlar, Ayrancılar, Torbalı Güzergahında ikamet eden, Aşçı ve Aşçı yardımcıları alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karakuyu Beldesi Fatih Cad. No:118 Torbalı İzmir Torbalı İzmir / Türkiye
Necmi Sünbül

902328662810.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.