İş ilanı Başvuru Bilgileri

Huzurkentte Bulunan Fabrikamıza Aşçı Aranmaktadır. İlgilenenlerin Saat 9.00 İle 18.00 Arasında Wp’Dan Cvlerini Mesaj Atarak İletişime Geçmeleri Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-İlköğretim
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

HUZURKENTTE BULUNAN FABRİKAMIZA AŞÇI ARANMAKTADIR. İLGİLENENLERİN SAAT 9.00 İLE 18.00 ARASINDA WP’DAN CVLERİNİ MESAJ ATARAK İLETİŞİME GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gazi Mah. 39700 Sok. No:3/A Huzurkent Akdeniz Mersin Tarsus Mersin / Türkiye
Mükremin Öz
Muhasebe@Soylugida.Com.Tr
905536228631.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.