İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mehmet Akifte Bulunan Firmamız İçin ; 20-25 Kişilik Yemek Yapacak, Mutfaktan Sorumlu Olacak Bayan Aşçı Arayışımız Vardır. Sgk+Asgari Ücret+ Yol Güzargahına Göre Servisimiz Vardır. +Çaycımız Olduğu İçin Maaş Konusunda Asgari Üstü Vermiyoruz,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 25- -50 (28.06.1999 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması TEMIZLIK YEMEK KONUSUNDA HİJENIK SORUMLULUK SAHİBİ DİSİPLİNLİ SİGARA KULLANMAYAN TERCİHİMİZ KULLANIRSA, YEMEK YAPIM VE DAĞITIM ZAMANLARINDA KULLANMAMASINI İSTİYORUZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mehmet Akif Mahallesi 1.Mehmetçik Sokak Küçükçekmece İstanbul Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Nur Akman

905432296123.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.