İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yapılacak İşin Tanımı : Aşçı/Mutfak Personeli Fabrikamızdaki Yemekhanede Mutfak Düzenini Sağlayacak, Kalabalığa Yemek Yapabilen Ve Yemek Yapmayı Çok İyi Bilen, Gerektiğinde Benzer Alanda Çalışan Kadın Çalışanlarımızın Devamsızlığında Destek Sağlayabilecek Bir “Kadın” Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. Alınacak Kişi Sayısı : 1 Servis Güzergahı : Halkapınar Metro – Yeşildere – Köstence – Üçyol Metro – Gaziemir – Ayrancılar Cinsiyet : Kadın Yaş : 30-45 Askerlik Durumu : – Eğitim Durumu : İlkokul-Lise Çalışma Saatleri-Vardiya Durumu : Sabit 5 Gün 08:00-17:30 & İki Haftada Bir 08:00-16:00 6 Gün (Cumartesi) İletişim : +90 507 629 8977 Sosyal Olanaklar (Prim Yada Yol Ücreti) : Her Ay Alışveriş Kartı. İlanda Yer Alan “Başvur” Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firmayla İletişime Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 30- -45 (3.07.1994 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Pancar Organize Sanayi Bölgesi 3. Cd. No:5 Torbalı İzmir / Türkiye
Ece Hanım

905076298977.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.