İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sayın Adayımız, Buca Oto Sanayi İçerisinde Bulunan Servisimize Aşçı Arayışındayız. Servisimiz Nezih, Temiz Ve Düzenlidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Önlisans
Kadın 20- -50 (22.06.2004 – 27.05.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi Görevleri; Haftada 6 gün 15 kişilik öğle yemeği hazırlanacak, Müşteri bekleme salonumuzda her sabah çay, kahve servislerinin hazırlanması, Gerekli durumlarda çay, kahve servisleri, Yemek bütçesinin ve aylık listenin hazırlanması, Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile iyi iletişim kurulması.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mustafa Kemal Mah. 677/51 Sok. No: 8 Buca İzmir / Türkiye
Ahmet Çan

905058387523.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.