İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamıza En Az 15 Kişilik Yemek Yapabilecek 25 -40 Yaş Aralığında , Temizlik Ve Çay, Kahve Servisine De Bakabilecek Mutfak Görevlisi Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 25- -40 (25.06.1999 – 27.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Temizliğe önem veren, ofis ve ortak kullanım alanlarının haftada 2-3 kez temizliğini yapabilecek * Mutfak içerisinde tecrübe sahibi 15-20 kişilik yemek yapabilecek, * Mutfak konusunda hijyen ve el lezzetine önem veren, * İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, * Ofis için Çay, Kahve servisine de bakabilecek, * Temizliğe özen gösteren bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
5748 Sokak No 69 Meriç Mah Mtk Sitesi Çamdibi Bornova İzmir / Türkiye
Elif Yıldıran
İnfo@Disposed.Com.Tr
905537486053.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.