İş ilanı Başvuru Bilgileri

Oyun Gemisi Anaokulu’Nda Çalışacak Aşçı Aranmaktadır; Anaokulumuzda Sabah, Öğle Ve İkindi Öğünlerinin Hazırlanması, Mutfağın Temizliği Ve Düzenini Sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Önlisans
Kadın 25- -45 (19.06.1999 – 23.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

25-45 yaş arası, 08.00 – 17.00 saatleri arasında çalıacak, Bornova-Bayraklı’da ikamet eden, Aşçılık ve hijyen belgesine sahip olan, Meslekte tecrübeli olan kadın personeller.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Adalet Mah. 1643/6 Sk No 6A/1 Bayraklı İzmir / Türkiye
Yetkili Baki Öztürk
Oyungemisi6666@Gmail.Com
905455467366.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.