İş ilanı Başvuru Bilgileri

Arnavutköy’de Ev Yardımcısı Arıyorum

Müstakil evim için haftanın 3 günü 09.
0017.
00 saatleri arasında çalışabilecek, evin genel temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, yemek, temizlik ütü, çamaşır gibi işleri yapabilecek, misafir gelirse onlarla ilgilenebilecek, sigara kullanmayan, tercihen Bolluca bölgesinde ikamet edip yürüyerek gidip gelebilecek ev yarımcısı arıyorum.
 Not
Başvuru yaparken ön yazınızda yürüme mesafesinde olup olmadığınızı belirtiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul

İstanbul Bakıcı Arayan Ayşegül D.

İstanbul Bakıcı Arayan Ayşegül D. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.