İş ilanı Başvuru Bilgileri

Paslanmaz/Alüminyum/Siyah Basınçlı Kaplar/Reaktörler İmalatı Üzerine İşlerimiz Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Tercihen EML/MYO ilgili bölüm mezunu teknik resim okuyabilen, **Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Kaynakçı Sertifikası olan, ** Paslanmaz/Alüminyum Argon Kaynağı minimum 2 yıl tecrübeli olan(Basınçlı Kap/Reaktör ve Tesisat Konusunda ) ** Röntgenlik Kaynak yapabilen, **Ekip çalışmasına uygun, ** Askerliğini yapmış, ** Gerektiği durumlarda fazla Mesai çalışmasına uygun, şantiyelere gidebilecek, ** Sabıkası olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz. ** Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. ** Servis güzergahı 1–Dudullu-Kurtköy-Tuzla-Gebze-Dilovası ** Servis güzergahı 2- Kartepe-izmit-derince-körfez-hereke (E5-D100) ** GÖRÜŞMELER SABAH 08.00-17.00 ARALAĞINDA OLACAKTIR. BU SAATLER DIŞINDA ARAMA YAPILMAMASINI RİCA EDERİZ. İlgili Kişi – Kadir Diken- 0 (549) 438 81 03 İET MÜHENDİSLİK – DİLOVASI

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Dilovası Osb Mahallesi D-2007 Sokak No:7 Dilovası/Kocaeli Dilovası Kocaeli Dilovası Kocaeli / Türkiye
Üretim Ve Proje Yöneticisi Kadir Diken
Kdiken@İet.Com.Tr
905494388103.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.