İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kısık Sanayi Menderes Te Bulunan Paslanmaz Gıda Makinası Üreten Firmaya Acil Argon Kaynakçıları Taşeron Değil Sürekli Sigortalı Çalışan Aramaktayız Haftasonu Tatil-Yol-Buca Tarafına Servis- Yemek Sgk Bayram Tüm Haklar Vardır Çalışmayı Düşünen Acil Olarak Firmamıza Şahsen Başvuruda Bulunabilir 4. Cadde No:33 Kısık Sanayi Menderes Maaş Bilgisi Yüzyüze Görüşmede Verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- -48 (31.08.2004 – 6.06.1976 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Maaş bilgisi yüzyüze görüşmede verilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Estim Sanayi Sitesi 4. Cadde No:33 Kısıkköy İzmir Menderes İzmir / Türkiye
Muhasebe Yetkilisi Muhasebe

905324359057.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.