İş ilanı Başvuru Bilgileri

Argon Kaynak Ustası

BEYLİKDÜZÜ BEYSAN SANAYİ BÖLGESİNDE PASLANMAZ ÇELİK MAKİNE VE YEDEK PARÇA İMALATI YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ARGON KAYNAKÇILARI ALINACAKTIR.
Kaynak ve montaj işlerini beraberce yürütebilecek1 mm 6 mm arası paslanmaz çelik kaynak ve temizlik işlemlerini yapabilecekTeknik resim okuma becerisine sahipGerektiğinde fazla mesai yapabilecekAskerlik görevini yerine getirmişARGON KAYNAKÇILARI ALINACAKTIR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Beylikdüzü

İstanbul Apm Mühendislik

İstanbul Apm Mühendislik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.