İş ilanı Başvuru Bilgileri

Anketör

Şubemizde sabah 09
00 akşam 19
00 saatleri arasında haftada bir gün izin olacak şekilde dış görünüşüne giyimine özen gösteren , özgüveni yüksek kendine güvenen , ekip içerisinde ekibe uyum sağlayabilecek sürekli daimi çalışmak isteyen bu alanda kendini geliştirmek isteyen , öğretme adına eğitimi biz veriyoruz deneyimli deneyimsiz personel alımı yapılacaktır .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tokat Vip güzellik merkezi

Tokat Vip güzellik merkezi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.