İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ankara Bölge Satış Yöneticisi (Gsm)

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri Ticaret A.
Ş.
birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet vermenin haklı gururunu taşıyan bir perakende geliştirme şirketidir.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz GSM sektöründeki firmamızın operatör kanalındaTurkcell, Vodafone,Türk Telekom çalışacak Bölge Satış Yöneticileri arayışımız bulunmaktadır.
Sorumlu olduğu bölgede düzenli olarak Operatör bayilerini ziyaret edecek ve sürdürülebilir ilişkiler temin edecek, Saha satış konusunda tecrübeli ve ikna kabiliyeti yüksek, Akıllı telefon satışlarını bölgesindeki hedefler doğrultusunda gerçekleştirecek,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ankara Pozitera

Ankara Pozitera İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.