İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir -Konak Basmane De Ki Merkez Depomuzda Görev Alacak Depo Personeli Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır 23.05.2024 Tarihinde Konak İşkur Binasında 14:30Da Toplu Görüşme Yapılacaktır. Deponun Temizliği Ve Düzenine Dikkat Edilmesi Ürünler Hakkında Detaylı Ve Doğru Bilgi İle Depodaki İş Akışının Sağlanması Ürün Ve Stok Takibinin Sağlanması Ürün Kabulü Ve Transferlerinin Yapılması Ekip İle Doğru Ve Güçlü Bir İletişimin Kurulması En Az Lise Mezunu Yoğun İş Temposuna Ve Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek Mağazacılık Sektöründe Deneyimi Olan Tercihen Nebim Programını Kullanabilen İş Takibini Sağlayabilecek Ekip Çalışmasına Yatkın İnsan İlişkilerinde Başarılı Mağazacılık Sektöründe Kariyer Yapmayı Hedefleyen ; Erkek Adaylarımızın Başvurularını Bekliyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Etiler Mah. Basmane 1264 Sok. Konak İzmir / Türkiye
İk Büşra Hanım

.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.