İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gıda Takviyeleri Üreten Firmamızın Depo Ve Sevkiyat Biriminde Görev Alacak. Depo Düzeni Ürün Girişi Stok Takibini, Tertipli Düzenli Şekilde Ürün İstifi Yapabilecek. İvedik Osb Bölgesine Ulaşım Sorunu Yaşamayacak. En Az B Sınıfı Ehliyete Sahip. Depo Sevkiyat Sorumlusu Aranmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Lütfen Telefondan Arayıp Randevu Alarak Görüşmeye Geliniz. Ücret Ve Diğer Olanaklar Yüzyüze Konuşulacaktır. Deneyimli Veya Deneyimsiz Elemanlar Başvuru Yapablir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Yüksek Lisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

GIDA TAKVİYELERİ ÜRETEN FİRMAMIZIN DEPO VE SEVKİYAT BİRİMİNDE GÖREV ALACAK. DEPO DÜZENİ ÜRÜN GİRİŞİ STOK TAKİBİNİ, TERTİPLİ DÜZENLİ ŞEKİLDE ÜRÜN İSTİFİ YAPABİLECEK. İVEDİK OSB BÖLGESİNE ULAŞIM SORUNU YAŞAMAYACAK. EN AZ B SINIFI EHLİYETE SAHİP. DEPO SEVKİYAT SORUMLUSU ARANMAKTADIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TELEFONDAN ARAYIP RANDEVU ALARAK GÖRÜŞMEYE GELİNİZ. ÜCRET VE DİĞER OLANAKLAR YÜZYÜZE KONUŞULACAKTIR. DENEYİMLİ VEYA DENEYİMSİZ ELEMANLAR BAŞVURU YAPABLİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İvedikosb Mah. 1354. Cadde No: 138/69 Yenimahalle Ankara / Türkiye
Furkan Yalçın

903123946844.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.