İş ilanı Başvuru Bilgileri

Gold Puzzle Firmasında Depo Görevlisi Olarak Çalışabilecek Personel Alınacaktır. İş Tanımı ·Deponun Düzen Ve İşleyişinden Sorumlu Olmak, ·Günlük Sevkiyat Programındaki Ürünlerin Sevke Hazır Hale Getirilmesini Sağlamak, · Müşteri Operasyonları, Üretim Ve Depo Ekipleri İle Koordinasyon İçinde Olmak, ·Yükleme, Boşaltma Kontrollerini Yapmak Ve Gerektiğinde Destek Vermek, ·Satış Ekibine Gerektiğinde Telefonda Destek Vermek, ·Belli Periyotlarda Depo Sayımı Yapmak, ·Çeki Listesi Oluşturmak, ·Günlük Gelen Ve Giden Ürün, Hammadde, Yarı Mamullerin Giriş Çıkış İşlemlerinin Ve Kontrollerinin Yapılması, ·Depo Alan Kullanımının İyileştirilmesi, ·Depo Ve Sevkiyat Kaynaklı Müşteri Şikayetleri İle İlgili Düzeltici Ve Önleyici Faaliyetlerin Gerçekleştirilmesi.(M.Y) İş Başvurusu Yapacak Kişilerin, Cv’Lerini İskenderler35@Hotmail.Com Mail Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi GENEL NİTELİKLER ·Üretim yapan şirketlerde, sevkiyat ve depo yönetimi konusunda deneyimli, ·Tercihen B sınıfı ehliyeti olan, ·İzmir A.O.S.B. Yakınlarında ikamet eden, (Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı, Menemen v.b.) ·Erkek ve askerliğini yapmış.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10010 Sokak No:6 A.O.S.B. Çiğli İzmir / Türkiye
Fatih Boyraz
İskenderler35@Hotmail.Com
902323636332.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.