İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sektöründe Öncü Firmamızda Çalışmak Üzere; Depo Ve Sevkiyat Alanında En Az 1 Yıl Tecrübeli; Sipariş Emirleri Doğrultusunda İlgili Ürünleri Sevkiyata Hazırlanması, Depo Alanının Etkin Ve Verimli Kullanılmasını Sağlamak. Depo Düzenlenmesi Ve İlgili Bölümlere Ayrılması. Stok Fazlası Ve Eksiğini İlgili Birimlere Bildirilmesi. Sevk Ürünlerin Sistemden Çıkışının Yapılması, İrsaliye Hazırlanması, Gerekirse Sevkiyatın Yapılması, Stok Kontrolleri, Günlük Düzenlenmesi, İstiflenmesi Gelen Ürünlerin Boşaltılması, Teslim Alınması, Kontrolü, İstiflenmesi, Sisteme Girilmesi Takibinin Yapılması, Depo Ve Sevkiyat Elemanlarının Günlük İş Organizasyonları,Yapabilecek Depo Ve Sevkiyat Alanında En Az 1 Yıl Tecrübeli Personel Alınacaktır. Çalışma Saatleri : Hafta İçi :08.30- 17.30 Hafta Sonu :08.30-14.00 Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir Bölgesine Direk Servis Mevcuttur. Servis Güzergahında Olmayan Bölgeler İçin Yol Ücreti Firma Tarafından Karşılanmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 20- -40 (5.07.2004 – 6.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme Güler yüzlü, dinamik, Erkek Adaylar İçin Askerlik görevini yapmış olan Depo ve sevkiyat ile ilgilenebilecek vasıflara sahip Aktif araç kullanabilen İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karacaoğlan Mah. 6172 Sok No:21 Bornova İzmir / Türkiye
Tutku Atabay
Tutkuherz@Hotmail.Com
902323660824.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.