İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sabah 9:00 Akşam 18:00 Saatleri Arası Çalışacak, Depoya Gelen Ürünleri Teslim Alarak Yerlerine Yerleştirme, Günlük Sevkiyet Planına Yardımcı Olmak, Sevk Edilecek Ürünlerin Hazırlanmasına ,Depo Düzenine Yardımcı Olacak Personel Aranmaktadır. Yol Ve Yemek Parası Ayrıca Verilecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 24- -40 (18.05.2000 – 19.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

En az 2 yıl tecrubeli sahibi B – C – Forklift kullanm “ İŞ VE MESLEK DANIŞMANINIZDAN İŞE GÖNDERME FORMU ALDIKTAN SONRA, FİRMAYLA İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR. ŞİFRENİZ İLE E-ŞUBE SİSTEMİMİZDEN GİRİŞ YAPARAK, BU TALEBİN BAŞVUR BUTONUNA TIKLADIKTAN SONRA, İRTİBAT NUMARASINDAN RANDEVU ALARAK İŞ GÖRÜŞMESİNE GİTMENİZ GEREKMEKTEDİR.”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çalı Mh. Dönüş Cd. N:37 (Kayalı Yalıtım Yanı) Nilüfer Bursa / Türkiye
0224 451 02 24 Halil Sadıkoğlu / Gönül Akan Güler
Gonul@No-Two.Com
905445341686.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.