İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aksesuar Depoda Çalışacak, Gelen Malzemelerin Sayımlarını Ve Kontrollerini Yapıp Siparişlerine Göre Raflarına Dağıtacak. Üretim Başlangıcında İlgili Üretim Yerlerine Sevk Edilmesini Sağlayacak. Deneyimli Aksesuar Depo Personelleri Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Dokuma alanında ihracata yönelik konfeksiyon üretimi yapan firmamızın Aksesuar Depo Birimi’nde görevlendirilmek üzere; * Gelen ve giden aksesuarların irsaliye kontrollerinin ve giriş- çıkışlarının yapılması, * Raf ve dosya düzeninin sağlanması, * Ürünlerin sevk edilmesi, * Giren- çıkan ürün bilgilerinin ilgili bölümlere verilmesi, * İlgili raporların hazırlanması, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * Aksesuar- tekstil alanında minumum 3 yıl tecrübeli, * Analitik, * İletişimi kuvvetli, * Çözüm odaklı, * MS office programlarını kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış “Aksesuar Depo Görevlisi” pozisyonunda çalışacak takım arkadaşı aramaktayız

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Buca Osb Mh. 2/20 Sk. No:311 Begos 3. Bölge Buca İzmir Buca İzmir / Türkiye
Emre Çabuk

902324407181.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.