İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San. Ve Tic.Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Firmamıza; Depo Personeli; * İlgili Alanda En Az 3-5 Yıllık Tecrübeye Sahip, *Depoya Gelen Malzemelerin Taşınmasını Ve Uygun Lokasyonlara Yerleştirilmesini Sağlayabilecek, *Malzemelerin Fatura Ve İrsaliyelerini Muhafaza Etmek Ve İlgili Yöneticiye İletmek, *Tüm Malzeme Sevkiyat Depo Ve Stok Kontrolünü Yapabilecek, *Ms Office Programlarına Hâkim,Organizasyon Ve Koordinasyon Becerisi Gelişmiş, *Sorumluluk Alabilen,İşini Benimseyerek Yapan, Disiplinli, Esnek Çalışma Saatlerine Ve Takım Çalışmasına Uyumlu *Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış Uzun Süreli Çalışabilecek, Çalışma Arkadaşları Aramaktayız. Torbalı İlçesi Ve Civarında Oturanlar Tercih Sebebidir. İk@Fabo.Com.Tr +90 538 035 59 66 İlanda Yer Alan Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 25- -45 (30.06.1999 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. Namık Kemal Cad. No:120 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.