İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buzdolabı Klima Yedek Parçaları Satışı Yapan Firmamıza Depo Ve Sevkiyat Biriminde Görevlendirilmek Üzere Takım Arkadaşları Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın 20- -40 (4.07.2004 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -50 (4.07.2004 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 18000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Depo sevkiyat alanında ürün paketleme yapabilecek

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mah.C-6 Blok Sok. No:C-6 Blk/13 Başakşehir İstanbul Başakşehir İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Hüseyin Yüksel
İk@Esensogutma.Com
905335062817.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.