İş ilanı Başvuru Bilgileri

“Depo Sevkiyat İşlemlerinde Aktif Görev Alabilecek. Gelen Ürünlerin Depoya Yerleştirilmesini Yapabilecek. Sipariş Hazırlayabilecek. Depoda Hazırlanan Malzemelerin Siparişine Uygun Şekilde Araca Yüklenmesini Ve Sevk Edilmesini Sağlayabilecek. Stok Takip Ve Kontrolünü Yapabilecek. İade Ürünleri Kontrol Ederek Teslim Alıp, Depoya Kontrollü Bir Şekilde Teslim Edilmesini Sağlayabilecek. Prosedürlere Bağlı Ve Disiplinli / En Az 1 Yıl Deneyimli İş Ve Malzeme Takibi Konusunda Tecrübeli Ve İstikrarlı Yoğun İş Trafiğine Hakim Olabilecek, Hızlı Ve Pratik Çalışan. / B Sınıfı Ehliyete Sahip Aktif Araç Kullanabilen. İstanbul Kurtköy Ve Çevresinde İkamet Eden Veya Edebilecek Olan

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek 22- -40 (30.06.2002 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

z

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Güllübağlar Mah Ankara Cad Şirin Sk No:16/1 Pendik/ Pendik İstanbul / Türkiye
Yetkili Mustafa Aydemir

902163783664.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.