İş ilanı Başvuru Bilgileri

6 Haziran Perşembe Günü Saat:14:00 Da Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktasında ( Ek Hizmet Binası 1Kat Üretimden Gelen Sevk Planına Göre Sevkiyatın Organize Edilmesi Sevk Planında Oluşabilecek Olası Sapma Durumunda, Üretim Sorumlusunu Bilgilendirmek. Sevkiyatı Yapılacak Ürünlerin İrsaliyelerinin Hazırlanması. Dışarıya Verilen İşçiliklerin Takibi İle Malzemenin Kontrol Edilip Teslim Tesellüm Tutanağı İle Teslim Edilmesi Sevkiyata Yönelik Kasa, Akıllı Paletlerin Sistem Kaydının Oluşturulması Ve Mevcut Durumlarının Takibinin Yapılması Üretiminden Malzeme İstek Fişi İle Gelen İhtiyaçları Onaylandıktan Sonra Fişin Bir Nüshası İle Birlikte Malzemenin Üretime Verilmesi Bölümü İle İlgili İşlerin Geliştirilmesine Yönelik Önerilerde Bulunmak. Sorumlu Olduğu Alanda Temizlik Ve Düzeni Sağlamak. Esas Sorumlu Olduğu Fonksiyonlar Dışında Amirinin Vermiş Olduğu Görevleri Eksiksiz Yerine Getirmek. Sevkiyat Birimi İçerisinde Oluşan Atıkların Tanımlanmış Olan Kutulara Koymak. İş Kazalarının En Aza İndirgenmesini Sağlamak, İşin Ergonomik Düzeyde Geliştirilmesini Sağlamak. Çevre İle İlgili Gerekliliklerin Sağlanmasını, Geliştirilmesini Sağlamak. Atıkların Yönetimi Konusunda Gerekli Çalışmaların Yürütülmesi, Geliştirilmesine Katkıda Bulunmak. Çevre, İsg Ve Kalite Yönetim Sisteminin Kurulması, Sürdürülmesi Ve Geliştirmesi Faaliyetlerine Katkı Sağlamak. İş Sağlığı Ve Güvenliğine Uygun Tedbirleri Uygulamak, Geliştirmek Ve Devamlılığını Sağlamak. Ş.Ç.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek 25- -40 (30.06.1999 – 4.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Sürekli gelişmeye ve araştırmaya açık olmalıdır. Sorumluluk alabilmelidir. Planlı, programlı ve düzenli olmalıdır. Koordinasyon yapabilmelidir. Karar verebilmelidir. Dinamik ve istekli olmalıdır. Teknik bilgi seviyesi uygun olmalıdır. Hijyen Belgesi olmalıdır. Vardiyalı çalışabilmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
6 Haziran Perşembe Günü Saat:14:00 Da Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktasında ( Ek Hizmet Binası 1Kat Çiğli İzmir / Türkiye
İşe Alım Yöneticisi Fulya Değerli
Enginaryemekhr@Gmail.Com
905300421116.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.