İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dinç Grup Bünyesinde Çalışmak Üzere, Bay- Depo Görevlisi Aranmaktadır. Şartları; Askerliğini Yapmış Olmak, 25- 45 Yaşı Arası Erkek Personel, En Az İlköğretim Mezunu, Fabrikadaki Üretim-Soğuk Depo-Sevkiyat Lokasyonları Arasındaki Hammadde, Sevkiyat Planına Göre Gerekli Hazırlıkları Yapıp Ürünleri Araçlara Yükleme İşlerini Yapabilecek Yetkilere Sahip Olmak Vardiyalı Çalışabilecek 07:00-15:00 -15:00-23:00 Maaş+ Yol Yemek Ve Fazla Mesai Bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 18- -45 (3.07.2006 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Servis güzergahları, Kemalpaşa ve civar köyleri, Bornova ve semtleri, Karşıyaka, Çiğli, Balçova, Buca, Gediz, Kozağaç, Yeşildere, Yıldız mah., Yıkıkkemer meydan, Evka1 İtfaiye, Kasaplar, Üçkuyular, Kadın Doğum, Gürçeşme, Uçan yol- Evka-1, Eskiizmir İrt Tel: 0232 877 09 00 /468 Not: Başvurular şahsen Dinç Grup a gelinip yapılabilir. Haftaiçi sabah 9-12 arası birebir görüşme sağlanmaktadır. Adres: 7405 sokak no:6 Kemalpaşa mahallesi Pınarbaşı- Bornova- İZMİR Pınarbaşı BMC sokağı Kula Maden Suyu Yanı Dinç Grup

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Mh 7405 Sk İzmir Bilinmeyen İlçe Bornova İzmir / Türkiye
Dahili 468

902328770900.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.