İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Bayraklı ‘Da Bulunan Depomuza Çaykur Tarafından Sevk Edilen Ürünlerin Belirli Bir İstifleme Sistemi İçerisinde Depoya Alınması Satış Personellerimizce Alınan Siparişlerin ; Sevk Edilmesi Amacıyla Depomuz Sahası İçinde Araçlara Yüklenmesi Deponun Belirli Periyotlarda Stok Sayım Ve Tespit İşlemlerinin Sağlanabilmesi Amacıyla Tanzim Edilmesi İşlemleri Deponun Temizliği Vb. Gibi İşlemlerde Çalıştırılmak Üzere Askerlik Görevini Tamamlamış , Yaşı 23 İle 45 Aralığında Olan , Daha Önceden Bahsimize Konu İşlerde Tecrübesi Bulunan Aynı Zamanda Bayraklı ‘Da Bulunan Depomuza Yakın Bir Bölgede İkamet Eden Personel Arayışımız Vardır. Başvuru İçin Sadece Mail Atılmalıdır. Depo@Caysat.Com Depo1@Caysat.Com

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek -4529.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1643/9 Sok. No:3 Salhane Bayraklı Bayraklı İzmir / Türkiye
Depo@Caysat.Com
Depo1@Caysat.Com
902324861627.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.