İş ilanı Başvuru Bilgileri

20 – 35 Yaş Aralığında, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış, Vardiyalı Çalışabilecek, Arnavutköy, Sultangazi Hadımköy, Esenyurt, Kıraç Vb. Bölgelerde İkamet Eden, Tercihen Forklift, El Terminali Vb. Kullanımlarına Hakim Ekip Arkadaşları Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İş Tecrübesi Arnavutköy, Hadımköy,Sultangazi, Esenyurt, Kıraç HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ; 08:00 – 16:00, 16:00 – 00:00 ve 00:00 – 08:00 SAATLERİ ARASINDA 3 VARDİYA MEVCUTTUR 19.000 TL + SSK + Yemek+ Servis+ Dinlenme Molası İkramı+ Fazla Mesai Özel Sağlık Sigortası + 1.000 TL Devam Primi + Ciro Primi + Bayram Erzak Yardımı + 2 Ayda Bir Ürün Yardımı Doğum Yapan Personellere Bebek Ürünleri ve Altın Evlenen Personellere Altın

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Deliklikaya Mh. Kısıklı Cd. No:23-25A Arnavutköy İstanbul / Türkiye
Yetkili Damla Ergül

902124070424.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.