İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Otomotiv Sektöründe Yedek Parça Üretimi Yapmakta Olan İser Otomotiv Ve Plastik San Tic Ltd Şti Unvanlı Firmamızda Çalıştırılmak Üzere; Haftaiçi 08:00-17:30 Saatleri Arasında Çalışabilecek,Askerlik İle İlişiği Olmayan,25-35 Yaş Aralığında,İmalat Alanı, İmalat Soyunma Odaları Temizliğini Yapabilecek,Erkek Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Erkek 25- -35 (23.02.1998 – 31.01.1988 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE ; İLANDA BULUNAN BAŞVUR BUTONU TIKLANDIKTAN SONRA İŞVEREN İLE TELEFON VEYA MAİL İLE İRTİBATA GEÇİNİZ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hatip Mah Sarısalkım Sok. No:8ÇorluTekirdağ / Türkiye
İnsan Kaynakları Yöneticisi Deniz Kara
İk@Weger.Com.Tr
902826501043.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.