İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı/Yazıbaşı Mevkiinde Bulunan Ve Boya Üretimi Yapan Fabrikamıza; Fabrika İç Ve Dış Sahasının Temizlik Ve Düzeninin Sağlanması İçin Personel Aramaktayız.Başvurularınızı Şahsen Fabrikamıza Gelerek Veya Nezihsaglik@Evolkimya.Com.Tr Adresine Özgeçmişinizi Göndererek Yapabilirsiniz.Çalışma Gün Ve Saatleri: Hafta İçi / 08:00 – 18:00 Başvuru Adresi: Evol Kimya Boya Üretim Ltd. Şti. Bahçelievler Mah. Orhan Alpyörük Cad. No:17 Torbalı/İzmir Not: Torbalı, Ayrancılar Hattına Servisimiz Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Erkek 20- -55 (9.07.2004 – 10.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bahçelievler Mah. Orhan Alpyörük Cad. No:17/A Blok Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
Utku Nezih Sağlık

902324800400.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.