İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Bornova Altındağ’ Da Bulunan Akaryakıt İstasyonumuz İçin Tecrübeli Akaryakıt Satış Görevlisi (Pompacı) Personeli Pozisyonuna İşgücü Alımı Gerçekleştirilecektir. Çalışma Şekli Vardiyalıdır. İş Başvurusu İçin 0533 927 33 72 Numarasından Umut Bey İle İletişime Geçebilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İzmir Bornova Altındağ’ da bulunan akaryakıt istasyonumuz için tecrübeli Akaryakıt Satış Görevlisi (Pompacı) personeli pozisyonuna işgücü alımı gerçekleştirilecektir. Çalışma Şekli vardiyalıdır. iş başvurusu için 0533 927 33 72 numarasından Umut Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeşilova Mah. Kamil Tunca Cd. No:279 Altındağ/İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Maden Mühendisi Umut

905339273372.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.