İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Yenice Subesinde Calıştırılmak Üzere Akaryakıt Satış Elemanı Alımı Yapılacaktır Tarsus Ve Adanadan Gelen Arkadaşların Yol Ücretleri Tarafımızca Karsılanacaktır .Maaş 19500 Tl + Sgk + Yemek + Yol Olarak Verilecektir..

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:

Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 19500 TL (AGİ Dahil Değil)

FİRMAMIZ YENİCE SUBESİNDE CALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ALIMI YAPILACAKTIR TARSUS VE ADANADAN GELEN ARKADAŞLARIN YOL ÜCRETLERİ TARAFIMIZCA KARSILANACAKTIR .MAAŞ 19500 TL + SGK + YEMEK + YOL OLARAK VERİLECEKTİR..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yenice Mahallesi Cemal Gürsel Bulv.Dış Kapı No:83/A Tarsus Mersin / Türkiye
Smmm Ömer Bey

905057666644.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.