İş ilanı Başvuru Bilgileri

3d Görselleştirme Uzmanı – Huzzak

İş TanımıŞirketimizin tasarım departmanında görevlendirilmek üzere, mimari projeleri 3d görselleştirme tekniklerini çok iyi derecede, kullanabilen, özgün mimari tasarım oluşturma yeteneklerine haiz, proje sunumlarını uzmanca hazırlayabilecek çalışkan, tecrübeli, genç dinamik, ekip çalışması ve koordinasyonuna uyumlu yeni ekip arkadaşlarını aramıza davet ediyoruz.
.
.
PORTFOLYO PAYLAŞAN ADAYLARIMIZA ÖNCELİK TANINACAKTIR.
3DSMAX ,AutoCAD ,Office ,Photoshop ,SketchUp Lumionvb gerekli programları iyi derecede kullanabilen adayları aramıza davet ediyoruz.
Önemli gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin! Instagram
huzzakkurumsal Twitter
huzzakyapi YouTube
Huzzak Yapı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

– Başakşehir

İstanbul Huzzak Yapı

İstanbul Huzzak Yapı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.